قالب وبلاگ
شبکه من وتو
آنچه باید از شبکه من وتو بدانید... 
لینک دوستان

شبکه من و تو در یکی از برنامه های خود محدوده ارتباط با جنس مخالف را معین نمود.


در این برنامه یکی از حاضرین پرسید: "ازدواج به سبک آلمانی را می پسندید یا به سبک ایرانی؟"


فردی به نام حسین در پاسخ گفت: " بستگی دارد که به ازدواج چطور نگاه شود. اگر به رابطه به صورت مادی نگاه شود همان ازدواج ایرانی و روابط زناشویی است و عواقب آن مشخص است اما ملاک لذت بردن از یکدیگر  و در کنار هم بودن است.اگر مبنا این باشد مادیات و غیره در درجات بعدی قرار می گیرد و موجب شیرین شدن رابطه می شود.


وی در ادامه گفت:" متاسفانه تا رابطه یک دختر و پسر را نگاه می کنیم  فقط روی  رابطه جنسی آنها متمرکز می شویم در حالی که ما نمی فهمیم که رابطه جنسی فقط یک هزارم وقت این دو نفر را می گیرد و مابقی رابطه آنها به لذت بردن از یکدیگر سپری می شود.


برای مثال چندی پیش دخترم از من خواست تا به او در پذیرایی از دوستانش کمک کنم و من هم پذیرفتم. در آن مهمانی ده پسر و ده دختر حضور داشتند. شاید برای شما قابل باور نباشد که من تا چند وقت با خودم فکر می کردم که دوست پسر اصلی دختر من کدام یک از این پسر ها است در حالی که نتوانستم تشخیص بدهم .


آنقدر دختر من با همه این پسر ها رابطه نزدیکی داشت که تشخیص دوست پسر اصلی او که با یکدیگر رابطه های خصوصی داشتند برای من قابل  تشخیص نبود. خوب اینطور خوب است و من در این زمینه تجربه موفقی دارم.


یکی از حاضران در اعتراض به سخنان حسین گفت: "ایشان طوری حرف می زنند که انگار دخترشان با همه این پسر ها رابطه دارد و از این بابت خوشحال است در حالی که  این سخنان از دهان یک پدر اصلا شایسته نیست."


در همین حین مجری برنامه در حمایت از حسین گفت: " چرا شلوغ می کند حسین آقا حرف بدی نزدند که شما اینگونه مساله را بزرگ می کنید."


ترویج روابط آزاد و بی قید و بند دختران با پسران آن هم بیش از یک نفر از سیاست های شبکه من وتو است که پیش از این نیز بارها به روش های گوناگون در شبکه مطرح شده است.


http://jamnews.ir/fa/FullStory/News/?NewsId=133043&CatID=11

[ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۱۵ ] [ 9:22 ] [ جوان ایرانی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

آنچه دربار شبکه من و تو باید بدانید
امکانات وب
  • ایران آی تی
  • قالب وبلاگ